SVATEBNÍ VIDEO

Jedinečné okamžiky vašeho velkého dne zachycené na video jsou tou nejkrásnější vzpomínkou, která vám bude stále připomínat den, kdy jste si řekli “Ano”. I vy můžete mít profesionální svatební videoklip, který budete rádi ukazovat.

 

Andrea a Radek – svatební videoklip

REFERENCE

Jirku Svobodu můžeme jenom doporučit. Byl s námi celý svatební den, od ranních příprav až do večerní zábavy. Na místo dorazil s časovým předstihem, celou dobu se choval profesionálně, mile, skoro jsme o něm nevěděli Kratší svatební klip jsme od něj dostali neuvěřitelně rychle – už dva dny po svatbě a do měsíce jsme měli hotové také kompletní video ze svatby. Celkově jsme byli moc spokojení a dáváme 10 z 10 bodů :-)

Andrea a Radek Škudrnovi, svatba 18. 9. 2014

Lucie a Ivan Hrůzovi – svatební videoklip

 

REFERENCE

Chtěli bychom Ti, Jirko, moc poděkovat za krásný svatební medailonek a svatební video z obřadu, které jsi vytvořil přesně dle našeho přání. Stejně tak i za naprosto profesionální a přitom milý přístup, celkovou komunikaci při organizaci svatby a že jsi s námi náš velký den prožíval od rána až do rána! J  Všem Tě můžeme jen doporučit a také to děláme J Medailonek ze svatebního dne byl hotový v rekordním čase, hned druhý den po svatbě! Moc nás potěšilo i překvapení, které jsi nám nachystal, v podobě zarámované koláže ze svatebních fotek, to jsme opravdu nečekali J

Ještě jednou Ti moc děkujeme, byl jsi báječný!

Lucka a Ivan H.

Eliška a Vlastík – svatební videoklip

REFERENCE

Ahoj Jirko, chtěli bychom Ti moc poděkovat za překrásné video z naší svatby, které se líbilo nejenom nám, ale i všem, kteří ho viděli. Dokázal jsi úplně dokonale zachytit všechny nejdůležitější momenty z naší svatby, což se podaří málokomu! Také děkujeme za skvělou spolupráci a milou společnost. Kromě skvělé vzpomínky na naši svatbu si nám nafotil spoustu povedených zásnubních fotek, které také nemají konkurenci. Budeme se těšit na další spolupráci.

Eliška a Vlastík Sukovi – svatba 16. 8. 2014

CZIN.eu