Těhulky a miminka

Těhotenské fotky a miminka

Jste těhotná? Pak vám gratuluji! :-) Zhruba od šestého až sedmého měsíce těhotenství je ideální čas na pořízení těhotenských fotografií. Budou vám připomínat krásné období, kdy se těšíte na přírůstek do vaší rodiny.

TĚHOTENSKÉ

Jak probíhá focení?

Těhotenské focení probíhá v příjemné a přátelské atmosféře s maximálním ohledem na nastávající maminku. Focení může probíhat jak v exteriéru, tak také v ateliéru nebo kombinací obojího. Záleží jen na vašem přání. Na těhotenské focení je dobré s sebou přinést nějaké  ”rekvizity”. Ideálně například snímek miminka z ultrazvuku, malé botičky, dupačky, nějakou připravenou hračku a podobně. Tyto rekvizity pomohou doplnit fotografie o zajímavé detaily. Je vhodné mít s sebou i několik  druhů oblečení, které lze během focení měnit a tím zajistit pestrost výsledných fotografií.

Co dostanu?

Výsledkem tohoto focení bude 15 profesionálně upravených fotografií v elektronické podobě. Samozřejmostí je nejvyšší možná tisková kvalita. Poté už bude záležet jen na vás, co s hotovými obrázky uděláte. Můžete si je nechat jen v počítači, můžete si nechat fotografie zarámovat, nechat vyrobit fotoobrazy, kalendář a tak podobně. Navíc získáte webovou fotogalerii zdarma jako bonus pro snadné sdílení vaší rodině a přátelům.

Kolik mě to bude stát?

Cena za focení a 15 upravených fotografií je 1.900,- korun

 BeFunky Collage - ELIŠKA

SAJDLOVIC RODINKA 3

 

CZIN.eu