Rodiny, děti a páry

Rodinná fotografie, děti, páry, rande

Mít rodinnou fotografii je základ. Při focení máte skvělou příležitost se jako rodina sejít a ještě si užít spoustu legrace. Navíc z toho budete mít na památku sérii krásných snímků, které vám budou tyto společné chvíle připomínat. Po letech, až zapátráte ve svém archivu, budete rádi, že jste se jako rodina nechali vyfotit.

SAJDLOVIC RODINKA 2

Jak probíhá focení?

Fotografování rodinných fotek je zábava. Předem si spolu domluvíme termín a lokalitu, kde by měly vaše snímky vzniknout. Může to být u vás doma při běžných činnostech (tzv. enviromentální portrét), ale preferuji venkovní lokality, jako jsou různé parky nebo jiná zajímavá místa, která skýtají různé možnosti využití a zakomponování do fotografií. Focení do rodinného alba trvá cca 1,5 hodiny.

Stejně vypadá focení i v případě, že jste pár a chcete mít sérii společných fotografií, které zachycuje vaše rande.

Co dostanu?

Výsledkem tohoto focení bude 15 profesionálně upravených fotografií v elektronické podobě. Samozřejmostí je nejvyšší možná tisková kvalita. Poté už bude záležet jen na vás, co s hotovými obrázky uděláte. Můžete si je nechat jen v počítači, můžete si nechat fotografie zarámovat, nechat vyrobit kalendář, fotoobrazy a tak podobně. Navíc získáte webovou fotogalerii zdarma jako bonus pro snadné sdílení vaší rodině a přátelům.

Kolik mě to bude stát?

Cena za focení a 15 upravených fotografií je 1.900,- korun

 

Ukázky rodinných fotografií a fotografií párů

SAJDLOVIC RODINKA

BeFunky Collage - ZÁSNUBY 1

CZIN.eu