Portréty

Jedna z nejpožadovanějších fotografických služeb je focení portrétů. Mohou být pro různé účely. Například korporátní portrét na firemní webové stránky, portrét pro sociální sítě, váš portrét jako dárek pro někoho blízkého nebo portrét pro radost a uchování si vzpomínek. S postupujícím věkem se budeme rádi vracet k fotografiím z mládí.

BeFunky Collage - PORTRÉTY 1

Jak probíhá focení?

Fotografování portrétu se vůbec nemusíte nijak obávat. Předem si spolu domluvíme termín a lokalitu, kde by měly vaše snímky vzniknout. Může to být u vás doma při běžných činnostech (tzv. enviromentální portrét), ale preferuji venkovní lokality, jako jsou různé parky nebo jiná zajímavá místa, která skýtají různé možnosti využití a zakomponování do fotografií. Focení portrétů trvá cca 1 hod.

Co dostanu?

Výsledkem tohoto focení bude 15 profesionálně upravených fotografií v elektronické podobě. Samozřejmostí je nejvyšší možná tisková kvalita. Poté už bude záležet jen na vás, co s hotovými obrázky uděláte. Můžete si je nechat jen v počítači, můžete si nechat fotografie zarámovat, nechat vyrobit kalendář, fotoobrazy a tak podobně. Navíc získáte webovou fotogalerii zdarma jako bonus pro snadné sdílení vaší rodině a přátelům.

Kolik mě to bude stát?

Cena za focení a 15 upravených fotografií je 1.900,- korun

 

CZIN.eu