REFERENCE

 

Ohlasy mých klientů

Na této stránce si můžete přečíst ohlasy na mou fotografickou práci od mých klientů. Za všechny tyto ohlasy a reference děkuji. Bylo mi potěšením s každým pracovat a budu se těšit i na spolupráci další.

IMG_1887

Milý Jiří,

Naše nadšení ze svatebního dne i díky Vám nebere konce! Jsme šťastní a nesmírně vděční za Váš citlivý, lidský a při tom stále profesionální přístup při fotografování pro nás tak výjimečného a důležitého dne. Bez nadsázky je výsledek Vaší práce ve všech směrech ohromující, úchvatný a dech beroucí. Zachycení všech událostí vystihujících slavnostní atmosféru, zpestření o veselé momentky, kreativní vlídný přístup při snímkování všech zúčastněných byl a je nad všechna naše očekávání. Jsme rádi, že jste to byl právě Vy, kdo s námi andělsky souzněl a sdílel podstatnou část svatebního dne. S Vašimi fotografiemi celý sváteční den pokaždé ožívá. Máte naše obrovské uznání a vřelý dík za odvedenou práci. Není pochyb, koho budeme doporučovat svým blízkým, přátelům i kamarádům – Vás! Děkujeme za nádherné fotografie, a přejeme hodně dalších stejně spokojených fotografovaných ‚objektů‘, Stanislava a Otakar.

P1010456-1

Jirko,

strašně moc děkujeme za všechno, byl jsi naprosto skvělý!

Opravdu jsme nečekali, že je možné mít v osobě kouzelníka pro děti, kameramana, fotografa a zároveň osobu, u které má člověk pocit, že je to dlouholetý kamarád…. 

Tvoje první video už letí do světa spolu s poděkováním všem svatebčanům!

Děkujeme za krásné chvíle, budeme o tobě referovat dál a třeba se na nějaké hezké akci ještě setkáme!!!

Díky, díky, díky.

Renča, Martin a Matýsek 

 

fotokoutek

Dobrý den Jirko,
jste neskutečnej, báječnej a svou práci děláte s láskou….to je záruka fantastické zábavy a nádherných fotek. Jen , co jsme otevřeli vaše fotky, začali jsme se tu řezat smíchy. Nemá to chybu a vždy, když mi bude ouvej  (doufám, že takových chvil moc nebude) kouknu se na fotky od Vás a určitě se budu smát. Hned rozesílám odkaz kamarádům a všem, co s námi včera byli a myslím, že budou stejně nadšeni, jako my. Ještě jednou moc díky za vše, bylo to super. 

Jana a Martin Čejkovi: 

 

IMG_9336-3

Chtěli bychom Ti, Jirko, moc poděkovat za krásný svatební medailonek a svatební video z obřadu, které jsi vytvořil přesně dle našeho přání. Stejně tak i za naprosto profesionální a přitom milý přístup, celkovou komunikaci při organizaci svatby a že jsi s námi náš velký den prožíval od rána až do rána! J  Všem Tě můžeme jen doporučit a také to děláme J Medailonek ze svatebního dne byl hotový v rekordním čase, hned druhý den po svatbě! Moc nás potěšilo i překvapení, které jsi nám nachystal, v podobě zarámované koláže ze svatebních fotek, to jsme opravdu nečekali. Ještě jednou Ti moc děkujeme, byl jsi báječný!

Lucka a Ivan Hrůzovi 

 

IMG_9850-1Děkujem moc Jirko za profesionální a neuvěřitelně lidský přístup! Skvěle jsme se u focení bavili a užili si to. Už se těšíme, až si fotky dáme do rámečků.

Martina, Lukáš a František Sajdlovi 

 

 

 

 

 

IMG_8406-2

Jirku Svobodu můžeme jenom doporučit. Byl s námi celý svatební den, od ranních příprav až do večerní zábavy. Na místo dorazil s časovým předstihem, celou dobu se choval profesionálně, mile, skoro jsme o něm nevěděli Kratší svatební klip jsme od něj dostali neuvěřitelně rychle – už dva dny po svatbě a do měsíce jsme měli hotové také kompletní video ze svatby. Celkově jsme byli moc spokojení a dáváme 10 z 10 bodů :-)

 

 

Andrea a Radek Škudrnovi, 

 

IMG_4047Od doby co se mi narodila má dcera, jsem toužila po jejích profesionálně dělaných fotografiích. Na tyhle věci jsem hrozný puntičkář, ale našla jsem :) Krátce před Vánoci jsem na sociální síti viděla fotky svého kamaráda a zjistila, že ho fotil právě Jirka. Ty fotky mi braly dech a berou mi ho dodnes. Konečně pan fotograf. Umí zachytit duši. Kouzlo okamžiku, ten správný moment. Zjistila jsem si kontakt a za tři dny jsem měla tu čest poznat jej osobně v jeho ateliéru. Focení s Jirkou byla úžasná zkušenost, navodil naprosto uvolněnou atmosféru, mou dceru to bavilo a já byla opravdu příjemně překvapená. Fotky jsme měly hotové takřka hned a i po focení se Jirka zajímal zda jsme spokojené, může-li pro nás ještě něco udělat apod. Shrnuto a podtrženo: skvělý zážitek, dokonalé fotky a hezké vzpomínky. Patří Ti Jirko ještě jednou můj obrovský dík a těším se na další focení.

Emča a Míša, 

IMG_3353Milý Jirko, velice jsme ti chtěli poděkovat za krásné těhotenské fotografie. Jsme moc rádi, že jsi nám pomohl na fotkách zachytit čas našeho očekávání prvního přírůstku do rodiny. Focení s tebou bylo velmi příjemné, atmosféra byla perfektní a jakmile se nám malá dceruška narodí, využijeme tvé služby i na focení miminka. Určitě se ještě mnohokrát uvidíme. Těšíme se na další focení a tvé krásné fotky. Děkujeme.

Ivana Beranová a Vašek Šolta,

 

 

 

MVD s logemStále jsem přemýšlel nad tím, kdy je správný okamžik na to, aby se člověk mohl vyfotit a říct “ano, tady mně to sluší!”. Co si budeme povídat, nikdy jsem nebyl fotogenický tip a je jedno, jestli je to pouze můj předsudek nebo skutečnost. Možná má většina z vás před objektivem stejný pocit (vyjma “duckface” selfies, samozřejmě), já jsem ale odhalil jedno zásadní tajemství sebe samého. Není to totiž paradoxně o mně, svůj obličej totiž nezměním, je to o fotografovi. O fotografovi, který dovede zachytit reálné rysy lidské tváře i lidského charakteru a přitom neretušovat smyslné detaily. Já takového našel. Jmenuje se Jirka Svoboda. Stačí říct jediné slovo, které vystihuje moji radost i strach z neznalosti – DĚKUJI, JIŘÍKU!

Michal Krčmář

 

IMG_3201

Pokud se chcete cítit jako hvězda, vřele doporučuji si tento úžasný zážitek nadělit nejen sobě, ale i svým blízkým. Budou jistě nadšeni a navíc se budou moci pochlubit

 

 

 

IMG_0785

Focení zásnubních fotek s Jirkou bylo velmi uvolněné, příjemné a zábavné. I když ten den bylo zataženo, fotky od Jirky jsou přesto zalité sluncem. Líbíte-li se sami sobě na fotkách, pak je fotograf génius! A to Jirka je! Doporučujeme všem, budete stejně nadšení jako my. Moc ti děkujeme za krásnou vzpomínku, Jirko!

Monika Svobodová a Petr Kozák,

 

IMG_7685

Ahoj Jirko, chtěli bychom Ti moc poděkovat za překrásné video z naší svatby, které se líbilo nejenom nám, ale i všem, kteří ho viděli. Do hodiny a půl jsi dokázal úplně dokonale zachytit všechny nejdůležitější momenty z naší svatby, což se podaří málokomu! Také děkujeme za skvělou spolupráci a milou společnost. Kromě skvělé vzpomínky na naši svatbu si nám nafotil spoustu povedených zásnubních fotek, které také nemají konkurenci. Budeme se těšit na další spolupráci.

Eliška a Vlastík Sukovi – svatba 16.8.2014

 

IMG_0369

Focení s Jirkou bylo zábavné! Celá rodina byla nadšená a výsledek předčil naše očekávání. Uvolněná a příjemná nálada se otiskla i do našich fotografií. Líbí se nám finální úpravy některých fotek, které jim dodaly specifickou atmosféru. Jirka je příjemný fotograf a jeho fotky jsou profesionální!

Jana Hrobská s rodinou, Liberec

 

IMG_2860

S fotografem Jirkou Svobodou jsem se seznámila na začátku léta na tzv. východovkách, kdy se schází parta nadšenců v ranních hodinách za účelem nejkrásnějšího foto úlovku východu slunce. Jirka vždy patřil mezi nejúspěšnější, jeho fotky neuvěřitelně zachytily nejen východ slunce, ale především pozitivní energii z těchto ranních hodin.Jirku mohu vřele doporučit na fotografování v přírodě a nemusíte ani pózovat, on si Vás sám najde.

Olga Rochowanská, stylistka a vizážistka

IMG_8185

Moc musim pochválit fotografa Jirku Svobodu, za krasné fotky z našeho velkého dne, byl naprosto profesionální a fotky nemaji chybu. Všem musim jen doporučit. Další foceni bude určitě jen s nim! Díky Jirko! 

Petra a Mirek Holečkovi – svatba 21.8.2014

 

IMG_0033-2Asi jako většina lidí jsme přišly na focení upjaté a s velkým očekáváním. Ve společnosti skvělého fotografa Jirky jsme se však velice rychle uvolnily, možná až za naše hranice. V každém případě, nejenže máme krásné fotky, ale zejména velký zážitek z dopoledního focení plného legrace.

Věra G.

 

 

IMG_7597Fotografa Jirku Svobodu jsem přizvala již podruhé ke spolupráci na svém meditačním CD. Je velmi pečlivý, profesionální a tvůrčí. Vyslechne si Vaši představu o fotkách a také odborně poradí. Focení je vždy zábavné, uvolněné a velmi pohodové. Fotky následně profesionálně upraví a dodá jim vždy patřičnou atmosféru. Hotový výsledek máte velmi rychle zpracovaný a stojí to vždy za to. Z fotek navíc vyzařuje úžasná atmosféra a energie. Je na nich velmi znát, že jsou dělány srdcem a s velkou pečlivostí.

Eva Laštovičková, terapeutka a majitelka společnosti Andělská naděje

 

CZIN.eu