FOTOKOUTEK

FOTOKOUTEK VIZUÁL

FOTOKOUTEK NEBO-LI FOTOBUDKA

Je skvělý způsob jak pobavit své hosty na party nebo svatební oslavě. Je to v podstatě mobilní ateliér, který se rozestaví na vaší party nebo oslavě. Součástí fotokoutku je profesionální studiové osvětlení, plnoformátový fotoaparát, fotograf a spousta rekvizit.

Kam se fotokoutek hodí?

Všude tam, kde chcete své hosty trochu netradičně pobavit a ještě navíc jim zajistit trvalou vzpomínku na vaší akci, oslavu, maturitní ples, svatbu, party atd.

Co je potřeba?

Na místě, kde chcete fotokoutek mít, stačí zajistit dostateční prostor. cca 3 x 4 m, malý stolek na rekvizity a přístup k zásuvce. Na místo přivezu potřebné rekvizity, ale samozřejmě můžete mít i vlastní (např. v případě tématicky zaměřené akce).

Jak to funguje?

Na daném místě se postaví potřebná fototechnika a vaši hosté si už jen budou vybírat z různých veselých rekvizit. Stoupnou si před pozadí a fotograf fotí ve všech možných pózách, jaké si jen dokážete vymyslet.

Co získám?

Z fotokoutku (nebo fotobudky) vznikne série veselých fotografií, které jsou následně profesionálně upraveny, je do nich vloženo třeba i logo společnosti, datum vaší svatby a podobně. Poté jsou hotové fotografie nahrány do webového úložiště. Každý z účastníků takového focení si pak může fotky snadno stáhnout a třeba vystavit na sociálních sítích nebo nechat vytisknout do papírového fotoalba.

Kolik mě to bude stát?

Cena za fotokoutek není vysoká v porovnání s tím, že se vaši hosté skvěle pobaví a ještě navíc budou mít hezkou a trvalou vzpomínku. Fotokoutek může být na vaší akci už za 3 tisíce korun za 2 hodiny pro akce do 100 hostů

Ukázkové galerie:

https://jsfotovideo.zonerama.com/Album/664617

https://www.zonerama.com/jsfotovideo/Album/756604

https://www.zonerama.com/jsfotovideo/Album/849899

CZIN.eu