FOCENÍ PEJSKŮ A KOČIČEK

Zachovejte si vzpomínky na svého pejska nebo kočičku. Vaše fotografie mohou být jedinečné a hlavně vám budou stále připomínat vašeho domácí mazlíčka. Na fotografiích může být váš samotný pejsek nebo kočička, ale také můžete mít fotografii společnou (páníček+mazlíček).

 

 

 
Fotografie koček a psů patří mezi majitele těchto úžasných zvířat mezi velmi oblíbené. Jelikož máme doma psa i kočičku, tak mám ke zvířatům velmi kladný vztah, který se promítá i do samotných fotek a fotografování koček a psů patří mezi mé zamilované činnosti.

Obecně platí, že nejlepší pro fotografování koček je, aby byla ve svém přirozeném prostředí. Kočka je pak klidnější a více ochotná spolupracovat. Kočka, která nemá přístup ven se fotí doma, kočička, která je venkovní, je vhodné fotit na zahradě v trávě nebo i na stromě. Oblíbená hračka nebo i pochoutka usnadní pořizování snímků a pro samotnou kočičku je pak celý proces spíše hrou.

Pokud si chcete uchovat vzpomínky na vaši kočku od doby, kdy byla jako koťátko, tak je dobré začít s fotografováním co nejdříve.

Vaše fotografie koček nebo psů vám mohu připravit jak v barevné podobně, tak i v černobílém provedení nebo doplnit efekty, kterými mohou být například mýdlové bubliny.

Výsledné fotografie kočičky nebo pejska pak můžete použít například pro:

  • obrázek na zeď
  • fotografii na hrneček
  • fotografii na polštář
  • fotoknihy, která je velmi oblíbená k narozeninám nebo k vánocům.

Focení koček

Focení pejsků a kočiček je možné pouze v případě, že je vaše zvířátko klidné a poslušné a je schopné chvíli posedět nebo zapózovat.

BeFunky Collage - DOROTKA 2

 

CZIN.eu