FOCENÍ JÍDLA

Focení jídla – food photography

Focení jídla je moje velká vášeň. Sám velmi rád vařím a jím a své výtvory také občas vyfotím. Jídlo samozřejmě fotím i pro restaurace a některé moje recepty i s fotkami vyšly například v časopisu Bylinky Revue.

První, co nás na jídle zaujme, je jeho vzhled. Jíme také očima. Působivě nafocené menu dokáže nalákat mnohem více zájemců než pouhý popis. Restaurace, které komunikují se svými návštěvníky na sociálních sítích potřebují fotografie jídla. Nafocené menu osloví mnohem více potenciálních strávníků než pouhý popis.

BeFunky Collage - FOOD

 

Provozujete restauraci a potřebujete lákavé fotografie na své webové stránky nebo do jídelního lístku. Potřebujete sérii fotografií pro sdílení na vašich sociálních sítích? Chcete oslovit více strávníků, kteří přijdou na dobré jídlo do vašeho podniku?

 

Proč si nechat nafotit jídlo profesionálně?

Nechte si nafotit vaše hotové pokrmy profesionálně. Buďte o kousek dál než vaše konkurence. Nebojte se ukázat, že vaše jídlo nejen dobře chutná, ale také skvěle vypadá.

Focení probíhá většinou u vás v restauraci. Přivezu si veškeré potřebné fotografické vybavení, aby vznikly snímky, které budou chutnat i na pohled.

 

Kolik to bude stát?

Nafocení 10 snímků stojí pouze 3.000,- Kč. Získáte sérii profesionálních fotografií v nejvyšší tiskové kvalitě. Fotografie mohou být doplněné o logo nebo název vaší restaurace. Cenu je možné také dohodnout individuálně podle vašich konkrétních představ a požadavků.

 

BeFunky Collage - hotovo

BeFunky Collage-2

BeFunky Collage - FOOD 2

 

CZIN.eu