O mně

jsem Jirka Svoboda - fotograf, Praha

 

Vítejte na mých webových stránkách. Jsem Jirka Svoboda a jsem fotograf z Prahy. Bude mi velkým potěšením zachytit svým objektivem vás a vaše blízké nebo zajímavou akci.

1384298_393145157509520_6266032026426690680_n

  • Už vás omrzelo dělat selfie?
  • Chcete hezké rodinné fotky na památku? 
  • Rádi byste měli profesionální obrázky z vašich zásnub nebo vaší svatby? Potřebujete skvělou profilovou fotku na web nebo portrét?
  • Rádi  byste se svým přátelům pochlubili sérií fotografií, u kterých budete sdílet společnou radost?
  • Nebo potřebujete nafotit firemní akci případně jinou společenskou událost? Pak jste na tom správném místě.

Ke každému přistupuji individuálně. Mám rád při focení zábavu, uvolněnou atmosféru a jsem připravený splnit vaše přání. 

Udělejte jen 4 kroky k vašim krásným fotkám

1.

kontaktujte mne

Neváhejte napsat e-mail nebo zavolat. Případně využijte kontaktní formulář. Napište mi, o jaké focení byste měli zájem a přibližný termín. Co nejdříve vám odpovím.
2.

domluvíme si termín

Po přijetí vaší nezávazné poptávky se domluvíme na vhodném termínu a také lokalitě, kde byste chtěli fotit. Domluvíme se také na ceně a způsobu úhrady. Snažím se maximálně vyjít vstříc vašim požadavkům a přáním.
3.

proběhne focení

V domluveném termínu a na domluveném místě proběhne samotné focení. Věřím, že si ho všichni užijeme. Fotoaparátu se vůbec nemusíte bát. Nekouše a já také ne. :-)
4.

Předání fotografií

V co nejkratším termínu vám předám sadu upravený fotografií v elektronické podobě a v dohodnutém množství. Bude pak už záležet jen na vás, co s nimi uděláte a komu je ukážete.

S kým spolupracuji

Za dobu, kdy se věnuji fotografování, jsem měl možnost poznat celou řadu zajímavých lidí. S některými dokonce spolupracuji dlouhodobě na některých projektech.

 

 

CZIN.eu